• TROiLS

Covid-19 (Corona Virüs) Tedaviye Yardımcı ve Önleyici Ürün Çalışması

En son güncellendiği tarih: 3 Nis 2020

Değerli okuyucularımız;

Üzerinde çalışmaya devam ettiğimiz üründe son aşamaya gelindi. Ürün henüz ruhsatlandırma aşamalarına geçmeden önce websitemizdeki blogumuzdan çalışmalarımızla alakalı yer yer bilgiler paylaşacağız.

Bu paylaşımlardaki amacımız ürünümüz başarı ile arzu ettiğimiz şekilde seri üretime geçerse, bu aşamada fazlaca taklidi veya sahtesi veya farklı markalardan benzerleri piyasaya arz edilme girişimi olabileceği için, bunun önüne geçmek için şimdiden tedbir amaçlı bilgi paylaşımlarında bulunmak istiyoruz.

15 Yıldır moleküler biyolojinin lipidler branşında faaliyet gösteren, en tecrübeli alt yapıya sahip firma olmamıza rağmen şimdiye dek hiçbir zaman parekende ürün yapmadık. Çünkü bizler dünya pazarında birçok ilaç, kozmetik ve kimya ürünleri üreten firmaların üretim için ihtiyaç duyduğu ana bileşenleri üretmektir.

Fakat 2020 yılı itibariyle dünya dengesini sarsacak şekilde ortaya çıkan Covid-19 (Corona virüs) salgını neticesinde bu alanda çalışmamız gerektiği yönünde fazlaca çağrı aldık. Çünkü Türkiye'de lipidler üzerinde en çok teknik tecrübe edinmiş ve en teknik donanıma sahip şirket bizim şirketimizdi. Bu bağlamda vakıf olduğumuz branşın en çok ihtiyaç duyulduğu bu dönemde de bizlerde üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmak gayesiyle Covid-19 Tedavi veya tedaviye yardımcı yöntemin belirlenmesi ve ürün geliştirilmesi hususunda 20 Şubat 2020 tarihinde çalışmalara başladık.

20 Şubat 2020 de başladığımız çalışmalar 27.03.2020 Sabah Saat 05.47 itibariyle ürünümüzde kullanmamız gereken 3 ana bileşenden 3. bileşenin de endüstriyel boyutta üretimini mümkün kılan sistemi bulduk.

Ürünümüzün ruhsatlandırma aşamaları sürerken, piyasaya arz etmeden önce;


Tüm üretim aşamalarını sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşmak amacıyla kayıt altına aldık.


Ürünümüzü çeşitli solunum yolu enfeksiyonları ve benzer türev hastalıklı kişilerin tedaviye yardım amacıyla deneme imkanı bulduk. Aynı zamanda herhangi bir hastalığı olmayan ekibimizdeki arkadaşlarımız test kullanım süresini tamamladıktan sonra, benzer hastalarla enfekte amaçlı temasda bulundurduk. Yapılan bu çalışmalarımızda elde ettiğimiz neticeyi yakında ruhsatlandırma aşaması tamamlandıkdan sonra gururla paylaşacağız:) Tabiki amacımız Covid-19 enfekte olmuş hastalarda denetmek. Ürün bir ilaç olmadığı için yasal prosedür buna engel teşkil değildir. Covid-19 enfekte hastalarda denediğimizde hem ürünü hemde sonuçları şeffaf bir şekilde paylaşacağız.


Ürünün çalışma mantığını, ürün çıkmadan önce sizlerle paylşarak ne denli profesyonel çalışmaların eseri olduğunu önceden ifade etmenin, daha sonra lehimize olacağı düşüncesiyle tüm bu alanda bilgi sahibi kişilerin yorumlarını almak istiyoruz. Bu bağlamda bir sonraki yazımızda ürünün çalışma prensibini açıklayacağız.34 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör