• TROiLS

Covid-20 (Birey ve Toplulukların Korku ve Stres Hali)

Yanlış okumadınız...

Covid-20.

Corona virüs , Covid-19 falan değil aynen okuduğunuz, gözlerinize inandığınız gibi Covid-20.


Yağmurdan kaçarken, doluya yakalanmak gibi.


Corona virüsün mutajenik değişimi Covid-19. Covid-19'un ortaya koyduğu korku ve stres kaynaklı birey ve toplumlarda açığa çıkaracağı hastalıkdır Covid-20.


Herkes M,S ve Spike protein yapılara benzer yeni mutasyonel aktiviteler sonucu oluşabilecek, yeni hastalıklı hücreleri Covid-20 diye isimlendirmeyi beklerken; bizim Covid-20 tespitimiz biraz olağan dışı gelebilir.


Malesef Corona virüs, Covid-19 virüslerinin birey ve toplumlar üzerinde yarattığı endişe, stres ve panik ortamının getiriyor olduğu yeni hastalığı biz Covid-20 diye isimlendiriyoruz.


Bedenlere sızan üst ve alt solunum yollarında faaliyet gösteren immün sistem hasarlarına neden olan Covid-19 virüsünün insanlarda ve ülkelerde yarattığı etkinin; tepkisi olarak ortaya çıkacak hastalığın, insanların ruh sağlığının bozulmasıyla beslenen virüsün adı olacak Covid-20.


Sizce de Covid-20 şimdiden başlamadı mı?


İnançlarımızı dahi tam manasıyla yerine getiremediğimiz, sevdiklerimizle dokunamadığımız, kahkahalar atarak gülemediğimiz, sinemaya, pikniğe, diğer coğrafyalara, farklı kültürelere gidemediğimiz, trene, otobüse, uçağa, metroya binemediğimiz, bizlere insan vasfını kazandıran birçok sosyal niteliklerden uzaklaştığımız, korktuğumuz, stres altında hissettiğimiz bir ortama maruz kalmamız; yeni bir ruhsal hastalık oluşturacak.


İşte o hastalığa konacak isimdir Covid-20 .


2019 yılında doğan Corona virüsün, 2020 de mutajenik etki sonucu ortaya çıkanı Covid-19 olurken; Covid-19 un birey ve toplumlarda açtığı yaranın adıdır Covid-20.


52 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör