• TROiLS

NOC (Antivirutik-Antimutajenik Gıda Takviyesi Çalışmaları)

En son güncellendiği tarih: 3 Nis 2020

Değerli okuyucularımız,


Uluslararası platformlarda birçok müşterimizin bildiği üzere 15 senedir moleküler biyoloji ve kimya alanında çalışmalar yapan ekibiz. Ürettiğimiz ürünler ve yaptığımız çalışmalar ile çeşitli ülkelerdeki ilaç, kimya ve kozmetik sektörüne hizmet etmekteyiz.

2020 yılının başlaması itibariyle Dünyayı saran Covid-19 (Corona virüs) üzerinde bizde çeşitli çalışmalara başladık.

Fakat bilimin öğretileri bizlere emin olamadığımız hususları paylaşmanın ne gibi zararları olabileceğini göstermektedir. Bu yüzden bu öğretilerden hiçbir zaman maddi çıkarlar vb eylemler için uzaklaşmadık, uzaklaşmayız, uzaklaşmayacağız.

Şimdi (28.03.2020) tarihi itibariyle çalışma yaptığımız üründe sona yaklaştığımızı bildirmek ve ne tür çalışmalar yaptığımızın da bilgisini sizlerle paylaşmak üzere bu yazıyı yazıyorum.

İlerleyen dönemlerde bu çalışmaların tamamını yayınlayacağız fakat şu an gizlilik ve güvenlik sebebiyle erken olduğu kanatindeyim.

Elimizdeki bazı özel istatistiklere dayanarak ve geçmişte bu iki ürün üzerindeki haylice yaptığımız ar-ge çalışmalarına dayanarak şunu belirtmek isterimki bu 2 ürün doğru formulize edilerek kullanıldığında koruyucu olarak çalışması ve çokda etkili olduğu aşikardı.


Fakat bu 2 ürünü bu şekilde piyasaya arz etmek, milletimizin kolonya kullanmasına alternatif olarak gösterilecek, belki de fırsatçı olarak değerlendirilecektik. Bu yüzden bu iki ürünle formulüze bir çalışma ile bir ürün arz etmeyi etik bulmadık. Fakat yurt dışındaki ilaç üreten dostlarımız bizden farklı fikirde olsa gereklerki son 10 yılın en fazla talebinde bulundular. Bu da bizim çalışmalarımızda doğru yolda olduğumuz ispatlar nitelikde olduğu için mutlu olduk. Tabiki elimizdeki tüm stoğu paylaşmadık çünkü biz inanıyoruz ki bu ürünlere ülkemizin daha çok ihtiyacı olacaktı.


Ama yukarıda da belirttiğim gibi bu iki ürün tek başına bize yakışan sonucu vermeyecekti. Şunu bilmenizi isterim şahsım adına ve bu sektördeki 15 yıllık dolu dolu geçmişimin verdiği yetkiyle şunu belirtmek isterim ki ülke olarak İlaç ve Aşı çalışmaları yapabilsek dahi bunun kattiyen 10-12 aydan önce olması mümkün değil. Ve mümkün olsa dahi engeller önüne serilebileceği kanaatindeyim.

Madem böyle ise biz ne yapabiliriz?

Aşı yapamayız,

Bu sürede ilaç yapamayız,

ama GIDA TAKVİYESİ yapmamıza hiç bir engel yok. Fakat gıda takviyeside suistimale çok açık olduğu için markamızı ve yılların emeğini korumak adına bu riskli alana ürün arz etmenin sorumluluğu ile çalışmamız lazımdı. Çalıştık.

Ve Değerli okuyucularım, sona geldik.


27.03.2020 Cuma - Saat 05.47 itibariyle formülümüzü tamamlayarak, ürünümüzün ilk demosunu ürettik. Gıda takviyesi olduğu için önce bu alanda sonuçlarını saha da değil, ürün sahaya çıkmadan elde etmemiz lazım ki sizlere en iyisi olabildiğini kullananlara tasdik ettirebilmemiz gerekliydi. Bu bağlamda önce koruyucu etkisini ölçmek adına üsye (üst solunum yolu enfeksiyonu) hastalarına 24 kişi ve bulunduğu yerden salgınlara karşı korunmak isteyen 40 tanışığımızla paylaştık. Nihai ürün halini almadan önce tüm laboratuvar çalışmalarımızın bize verdiği neticelerin ışığında paylaştığımız 64 adet Numune TROiLS NOC Gıda takviyemiz 64 kişiden hasta 24 kişinin tamamı günde 2 doz toplam 12 gün kullanım sonucu tamamen iyileşti. 40 kişi ise 25.02.2020 / 27.03.2020 tarihleri arasında zorlu hava değişimi ve çeşitli gribal enfeksiyon taşıyan hastalalrla münasebet dahil birçok ortamda bulunmalarına karşın henüz hiçbiri benzer hastalıklara yakalanmadan kullanmaya devam ediyorlar. Bizlerde değerlendirmelerimize güncel dataları kaydederek devam ediyoruz.


Şu an son aşamada eğer imkan bulurda Covid-19 (corona Virüs) enfekte olmuş hastalara erişip, TROiLS NOC Antivirütik Gıda Takviyesini kullandırma şansı elde edersek sonuçlarını da canlı sizlerle paylaşacağız.

Bu Ar-Ge aşamalarımızı ve ürünümüzün tüm üretim aşamalarını ve ürünümüzün tüm uluslararası akredite laboratuvarlardan onaylı analizlerini yakında paylaşarak piyasaya arz edeceğiz.

Bu ürün virüs salgını karşısında kişilerin kendini %100 koruyacaktır. Bu çalışmalarımızın neticeleriyle kesinleşmiştir. İnanıyoruzki Covid-19 (Corona virüs) enfekte olmuş kişilerde de çok etkili olacaktır.

Şimdilik bu yazıyı ön bilgi olarak arz ediyoruz. Çalışmalarımız tamamlanıp, arzu ettiğimiz sonucu alırsak tüm ülkemiz yararına sunacağız.

Ürünümüzün ismi : TROiLS NOC

Satış Organizasyonu: Ürün satışımız tamamen tekelimizde bulundurulacaktır. Sahte, kopya ve fırsatçılığının önüne geçmek adına tarafımız dışında hiçbir alandan satılamayacaktır.

Saygıyla arz ederiz.

40 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör